Tona Makina

+90 530 382 65 86

|

|

Biz kimiz?

        ASN Şirketler Grubu’nun temelleri 1975 yılında Dedemiz Ali
Küçüksarıkulak’ın 5 ortağı ile birlikte kurduğu Akın Basımevi ile atılmıştır. 1994 yılında işletmemiz Yeni Matbaacılar sitesindeki yerine taşınırken, ikinci kuşak temsilcimiz Ahmet Küçüksarıkulak bayrağı devralmış ve Ahmet Küçüksarıkulak önderliğinde dönemin teknolojik gelişmelerini yakından takip edilerek 1995 yılında ofset baskı makinesi yatırımı yapılmış ve ünvanımız Akın Ofset&Matbaacılık olarak revize edilmiştir.

2012 yılından itibaren ailenin 3. Kuşak temsilcileri şirkete katılması ile
birlikte şirketimiz hızlı bir dönüşüm sürecine girmiş, bir taraftan matbaada dijital dönüşüm gerçekleştirilirken diğer taraftan da yatay büyüme stratejisi benimsenerek farklı sektörlerde yatırım için çalışmalar başlamıştır.

2016 yılında kamyon ve dorse yedek parçaları pazarlaması ve ihracatı için Buga Technic kurulmuştur. Buga Technic günümüzde 60’tan fazla ülkeye ihracat yapmakta ve ülkemiz için katma değer oluşturmaktadır.

Her geçen yıl daha fazla yatırım, daha fazla katma değer üretme arzusuyla yoluna devam eden şirketimiz, otomotiv yedek parça sektöründeki tecrübelerinden ilham alarak 2019 yılında otomotiv yedek parça sektörünün işlerini ve ihracatı kolaylaştıracak makineler üretmeye karar vermiş ve bu alanda çalışmalarına başlamıştır.

2020 Yılında Paketleme Makineleri üretmek üzere Tona Makine kurulmuştur. Tona Makine olarak ürünlerin daha hızlı, daha standart paketlenmesi ve sevk edilmesi için makineler üretmekteyiz.

Kurulduğu günden 50. Yılımıza kutlamaya yaklaştığımız bugünlere, kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermeyen anlayışımızla, şirketimiz istikrarlı büyümeye ve yatırımlarını sürdürmeye devam etmektedir.

Neden
Tona
Makina?

Memnuniyetiniz Önceliğimiz

Dinlemek, anlamak, çözüm üretmek ve desteklemek için her adımda yanınızdayız.

Ürün Çeşitliliğimiz En Büyük Gücümüz

Otomotiv yedek parça, mobilya, medikal ve gıda sektörlerinde zengin içeriklerimizle beklentinin de ötesine geçen ayrıcalıklı bir hizmet verebilmekten mutluluk duyuyoruz.

Satış Destek Ekibimiz Hizmetinizde

Bünyemizde bulunan destek ekibine satış öncesi ve sonrası daima ulaşabilirsiniz.

Fiyat Teklif Formu